Провідний глобальний оператор супутникового зв’язку компанія SES виступить спонсором конференції ДЕК-2021

Компанія SES підтримує «Дні електронних комунікацій» з моменту заснування і завжди бере активну участь в програмних заходах. ДЕК-2021 не став виключенням.

Вже зовсім скоро, 28 травня 2021 року, Онно Зонневельд, генеральний директор SES ASTRA в Україні, СНД і країнах Центрально-Східної Європи, розповість під час Саміту стекхолдерів електронних комунікацій України, першої  відкриваючої панелі ДЕК про Глобальні відео тренди 2021, поділиться баченням перспектив та майбутнього супутника.

«Для нас дуже важливо бути в прямій комунікації з представниками українського ринку, а «Дні електронних комунікацій» є дуже ефективним галузевим майданчиком для спілкування, тому ми підтримуємо цей захід і запрошуємо долучатись до діалогу представників телеком та медіа спільноти. Бажаємо всім учасникам ДЕК гарного настрою та плідної роботи», прокоментував Онно Зонневельд, генеральний директор SES ASTRA в Україні, СНД і країнах Центрально-Східної Європи

 

Реєстрація участі: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Програма конференції: http://dek.org.ua/uk/programa-2021/

 

Про SES

Компанія SES є провідним у світі постачальником послуг із забезпечення зв’язку для доставки контенту і керує єдиною в світі мультіорбітальной групою супутників з унікальним поєднанням глобального покриття та високу ефективність, до складу якої входить розташована на середній навколоземній орбіті (MEO) і пройшла випробування в промислових масштабах система з малою затримкою O3b. Використовуючи велику інтелектуальну хмарну мережу, компанія SES надає високоякісні рішення для зв’язку на суші, на морі і в повітрі. Вона також є надійним партнером провідних світових телекомунікаційних компаній, операторів мобільного зв’язку, урядів, постачальників хмарних послуг і послуг зв’язку, мовних компаній, операторів відео-платформ і власників контенту. У відео-мережі компанії SES, що надає керовані мультимедійні послуги для лінійного та нелінійного контенту, налічується 8 200 каналів, а її безпрецедентний охоплення включає 361 мільйон сімей. Компанія зареєстрована на фондових біржах Парижа і Люксембурга (тікер: SESG).

Офіційний сайт SES: https://www.ses.com/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/SES.Satellites

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua