Відеоматеріали 2017

Індустрія прагне до європейських стандартів і зростання ринку. Імплементація таких стандартів, на думку учасників ДЕКу, в Україні уповільнюється. ДЕКівці звертаються до представників держави неухильно дотримуватися Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і вимагають негайного впровадження європейських регуляторних норм у сфері телекомунікацій, у тому числі для потреб телебачення і радіомовлення.

Європейський досвід на ДЕK 2017 – частина перша

Другий день ДЕК 9 червня був присвячений обговоренню європейських стандартів щодо поширення нових медіа, які використовують ресурси мережі Інтернет, можливі форми зміни українського законодавства у сфері телебачення на виконання зобов’язання України щодо його імплементації до Директиви Ради Європи про аудіовізуальні медіа-послуги.

Обговорення відбувалося за підтримки Проекту Ради Європи «Підвищення поваги до захисту прав людини в інтернеті шляхом зміцнення потенціалу, регіонального співробітництва та участі в глобальній політиці управління інтернетом”.

Про європейський досвід регулювання нових медіа, його стандарти й останні тренди розповідала провідний експерт Ради Європи – Таня Кершеван-Смоквіна зі Словенії.

Таня Кершеван – Смоквіна є міжнародною експерткою у сфері регулювання медіа. Вона була Головним радником Генерального директора Агентства з питань електронних мереж та послуг Республіки Словенія до створення MeGI, Інституту медіа управління, де вона продовжує свою кар’єру консультанта, а також викладає в Маріборзькому університеті. Вона консультувала міжнародні організації, платформи та органи, такі як Рада Європи, Європейська аудіовізуальна обсерваторія, Європейська платформа регуляторних органів, Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Фундації «Відкрите суспільство» та Європейська Комісія (TAIEX/Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією). Вона має значний досвід реалізації проектів, спрямованих на розвиток спроможності національних регуляторних органів у країнах, що планують стати членами ЄС.

На початку 2016-2017 рр. Таня Кершеван – Смоквіна була призначена членом Експертного комітету щодо Інтернет посередників (MSI-NET), що є підкомітетом Керівного комітету Ради Європи з питань засобів масової інформації та інформаційного суспільства (CDMSI). Вона отримала ступінь доктора філософії (PhD) у сфері комунікацій у Люблянському університеті.

Європейський досвід на ДЕК 2017 – частина друга

Провідний незалежний експерт Ради Європи Таня Кершеван – Смоквіна про новий регламент для ЗМІ у країнах Європи.

Перша секція ДЕК 2017. Реформи в галузі телекому і медіа.

Друга секція ДЕК 2017. Щодо вступу в дію Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»

Третя секція ДЕК 2017. Технологічні новації для розвитку бізнесу операторів телекомунікацій

Четверта секція ДЕК 2017. Нагляд, якість, звітність. Держава як гарант забезпечення балансу інтересів користувачів та операторів телекомунікацій

Шоста секція ДЕК 2017. Держава і бізнес. Піратство, інформаційна безпека, діяльність силовиків

Сьома секція ДЕК 2017. Недобросовісна конкуренція

ДЕК 2017. Державний уповноважений АМКУ Марія Процишен та провідні юристи про недобросовісну конкуренцію у сферах телекому & медіа

ДЕК 2017. Олександр Арутюнян, ТОВ “Павутина.Нет”; Ігор Хлюпін, ТОВ “Інтрафік”. “Чи є життя без демпінгу? Хто заважає провайдерам заробляти більше?”

«ДЕКівці» не тільки гарно працюють протягом дня, але й весело відпочивають увечері. Організатори і спонсори заходу – компанії SES, DEPS, Сонар, Newsone, телеканал М2, Scrippsnetworks частували гостей форуму у культових розважальних закладах Одеси – IBIZA, Maristela, Atlantik …

Щирі посмішки гостей форуму на добру пам’ять збирали партнери ДЕК – місцевий одеський телеканал ТВ ДОМ, і саме про це чудове відео!