ЗМІ про ДЕК

detector.media

Чи платитимуть українці 20 євро за телебачення?

Керівниця Viasat платить за підписку на Megogo, здолати демпінг може лише зменшення кількості провайдерів, індустрія не готова до державного регулювання ринку платного телебачення. Підсумки дискусії ДЕК.

ubr.ua

Число пользователей ОТТ-сервисов превысит 2,5 млн абонентов уже в 2022-м, – гендиректор 1+1 media

8 млн украинцев перестали смотреть “НТВ+” и другие российские телеканалы

ubr.ua

Правительство отложило запуск 5G: в Минцифры объяснили причину

Ведомство надеется выставить на 5G-тендер высокие и низкие радиочастоты вместе

ubr.ua

В Украине появится с десяток новых эфирных каналов: медиагруппы взъелись на госцифру

1+1 media и “Медиа Группа Украина” раскритиковали правительственные планы о создании нового мультиплекса за 0,5 млрд грн

mind.ua

Проблема із Zoom і його «колегами»: як користувачі самостійно можуть налагодити якісний зв’язок

Понад рік тому – після початку першого локдауну – багато інтернет-провайдерів збільшили ємність мережі, адже більшість абонентів стали працювати і/або вчитися з дому. Але це не допомогло. Користувачі продовжують скаржитися на проблеми з дата-зв’язком. Провайдери пропонують перезавантажити модем. Але й це не рятує.

detector.media

Хто виграє у судах: провайдери чи організація, яка збирає роялті за авторські права?

Під час конференції «Дні електронних комунікації» експерти та гравці ринку узагальнили судову практику спорів між провайдерами та акредитованою організацією колективного управління, яка має право збирати авторську винагороду.

УНІАН

Абонплата 20 €: чи допоможе державне регулювання збільшити ARPU?”: ключові думки представників ринку електронних комунікацій на “ДЕК”

У межах галузевої конференції “Дні електронних комунікацій” (“ДЕК”), яка пройшла 27-30 травня 2021 року, лідери телеком-ринку, представники медіагалузі та державних інституцій обговорили ключові новини галузі, динаміку розвитку та тенденції ринку.

TV POST

1+1 media не розуміє для чого держава хоче збудувати цифровий ТБ-мультиплекс в метровому діапазоні. Його зможе побачити лише 20% глядачів ефірної цифри.

jurimex.ua

Jurimex вже традиційно стали партнером проведення конференції «Дні електронних комунікацій», яку щороку організовують Асоціація правовласників та постачальників контенту і Інтернет асоціація України.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА

Лінійне телебачення в Україні упродовж певного часу буде актуальним – висновки із відкриття Днів електронних комунікацій

У заходах Днів електронних комунікацій, що триватимуть у Києві упродовж 28 – 30 травня, обговорюються найактуальніші питання галузі телекомунікацій. У сьогоднішньому відкритті беруть участь заступник голови Національної ради Олег Черниш, член Національної ради Максим Онопрієнко і начальниця юридичного управління Ганна Літвіщенко.

mind.ua

Місія (не)здійсненна: як інтернет-провайдери повинні блокувати сторінки у Facebook, Instagram, Twitter і Telegram

Нещодавно президент підписав указ №203/2021, яким накладені санкції на 674 фізособи і 138 компаній, пов’язаних із російською агресією проти України. У документі РНБО зобов’язала вітчизняних інтернет-провайдерів заблокувати не лише сайти багатьох фігурантів указу, а й їхні сторінки в Facebook, Instagram, Twitter і Telegram. А парламент незабаром може прийняти у другому читанні законопроєкт № 3196-д «Про СБУ». У документі прописані різні механізми щодо обмеження поширення інформації, деякі з них – спірні.

Главред

Группа 1+1 media приняла участие в ежегодной конференции “Дни электронных коммуникаций”

В рамках 4-дневной программы мероприятия участники присоединятся к обсуждению трансформации медиаиндустрии и изменений в телесмотрении в период пандемии.

ДОМ

Стартував форум “Дні електронних комунікацій” — які теми обговорюють

Перспективи цифрового телебачення, покриття інтернетом всієї країни та розвиток новітніх технологій — політики, експерти та учасники ринку обговорюють на форумі “Дні електронних комунікацій”. Він стартував у Київській області, в готельному комплексі на березі Київського водосховища, інформує “Дом“.

unian

Группа 1+1 media приняла участие в ежегодной конференции “Дни электронных коммуникаций”

28 мая состоялось открытие конференции “Дни электронных коммуникаций”, генеральным медиа партнером которой выступает группа 1+1 media.

detector.media

Чому медіагрупи розкритикували державний мультиплекс?

Ба більше, публічно виступили з його критикою під час галузевої конференції «Дні електронних комунікацій» (ДЕК), яка тривала з 27 по 30 травня.

detector.media

Як ринок платного ТБ хоче отримати 2 млн абонентів безкоштовного супутника. Підсумки ДЕК-2019

Кодування супутникового сигналу має стати основним фактором, що визначатиме зміни на ринку платного телебачення на найближчий рік. Адже третина населення має змінити технологію доступу до перегляду. Медіагрупи готуються до кодування і зважують усі ризики. Провайдери висловлюють стримані очікування. Проблемам ринку платного телебачення було присвячено кілька секцій конференції «Дні електронних комунікацій» (ДЕК).

telekritika.ua
🛰ПОЭТАПНЫЙ ПЛАН СПУТНИКОВОГО КОДИРОВАНИЯ УКРАИНСКИХ КАНАЛОВ: ЧТО, КАК И КОГДАЧетыре ведущих медиагруппы планируют закодировать сигнал своих каналов на спутнике 20 января 2020 года. Об этом 31 мая в ходе конференции «Дни электронных коммуникаций 2019» сообщил исполнительный директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.
mind.ua
Ринок вклав $7,5 млн на кодування українських каналів на «супутнику». Для декодування сигналу телеканалів у країну завезено 110 000 тюнерів.
Українські медіа-групи планують закодувати свій сигнал на супутнику 20 січня 2020 року, на що індустрія, вже інвестувала більше $7,5 млн. Про це під час конференції ДЕК-2019 повідомив виконавчий директор «1+1 Медія» Ярослав Пахольчук.
НАЦІОНАЛЬНА РАДА
Уляна Фещук і Валентин Коваль взяли участь у виїзних слуханнях парламентського комітету з питань інформатизації та зв’язку
МЕДІАНЯНЯ
ДЭК-2018: смещение даты спутникового кодирования, злодейский Концерн РРТ, токсичное телевидение и борьба с пиратами
Smartsolutions
ДЭК-2018: Smartsolutions представили SUDUM — инструмент по борьбе с онлайн-пиратством
NEWSONE
#ДЕК 2018, ДРАБИНА І ПЕРФОРМАНС
ДЕТЕКТОР МЕДІА
Федір Гречанінов, StarLightMedia: «Концерн РРТ, порівняно із “Зеонбудом”, – це якась злодійська організація»
ДЕТЕКТОР МЕДІА
Початок кодування телеканалів на супутнику залежить від дати вимкнення аналогового ТБ – Пахольчук
МЕДІАНЯНЯ
Как построить бренд, поднять продажи и пополнить базу клиентов. Расскажут на конференции «Дни электронных коммуникаций»
ДЕТЕКТОР МЕДІА
Соціальний ролик про відключення аналогу, альтернативний ролику «Зеонбуду», погодилися транслювати тільки «Сонце» і Tonis – Клітна
ДЕТЕКТОР МЕДІА
Провайдери та медіагрупи домовляються про підвищення цін на контент на найближчі три роки – Сидоренко (ОНОВЛЕНО)
ДЕТЕКТОР МЕДІА
StarLightMedia хоче притягнути двох провайдерів до кримінальної відповідальності за піратство
МЕДІАНЯНЯ
Телеком-приключения в Одессе: революционный закон, борьба с пиратством и стоимость украинских телеканалов