На конференції ДЕК-2019 компанія OmniLink представить останні рішення для ISP на обладнанні Huawei

На стенді OmniLink разом з Huawei презентує приклад побудови сучасної мультисервісної мережі ISP на обладнанні Huawei та варіанти дизайну B2B і B2C сервісів.

Ці рішення – результат роботи кращих експертів обох компаній, основані на спільному баченні побудови сегменту мультисервісної мережі сервіс-провайдера, в яких реалізовані цікаві ідеї, що розширюють функціональність мережі, а саме:

  • Використання MPLS + IGP (замість Ethernet) дозволяє побудову будь-яких топологій мереж.
  • Використання MPLS в Metro-сегменті мережі дозволяє використання механізмів MPLS-TE або IP fast reroute для досягнення найшвидшої збіжності, а також гнучко використовувати QoS.
  • Впровадження Dual-stack дає можливість йти в ногу із часом, адже наразі значна частина ресурсів мережі Інтернет доступна в IPv6 та трафік IPv6 постійно зростає.
  • Використання PWHE (Huawei L2VE) значно спрощує ведення VLANID-планів, адже фактично VLANID існує тільки на пристрої UPE.

Серед рішень Huawei під задачу MPLS в Metro-сегменті підходять комутатори із модельних рядів 5720EI, 6720EI/6720HI, CE6850-HI та інші. Фахівці Omnilink для реалізації представленого рішення обрали саме ці комутатори Huawei:

S6720-50L-HI-48S |  S6720-26Q-EI  |  S5720-30C-EI

В якості PE-маршрутизатора та BNG використано NE40E-M2K, котрий може термінувати до 32K абонентів IPv4/IPv6 Dual stack.

Чому рішення побудоване саме на обладнанні Huawei? Відповідь однозначна та базується на незаперечних перевагах:

  • Huawei – амбітний вендор, який демонструє найбільш стрімкий розвиток в світі та в Україні;
  • Huawei – своєю продуктовою лінійкою закриває найбільш широке коло технологій та рішень для ISP;
  • Huawei – це найліпше співвідношення якість-функціонал-ціна.

Поєднавши експертизу висококваліфікованих мережевих інженерів OmniLink з інтегрованими рішеннями інформаційно-комунікаційних технологій Huawei, компанії готові впровадити та успішно реалізувати проекти найвищого рівня складності з великого спектру направлень.

Реєструйтеся на ДЕК, щоб побачити ці новітні комплекси та напряму поспілкуватися з експертами OmniLink та Huawei стосовно їхнього впровадження.

 

 

Про Huawei

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і інтелектуальних пристроїв. Завдяки інтегрованим рішенням у чотирьох основних сферах: телекомунікаційні мережі, ІТ, інтелектуальні пристрої і хмарні сервіси – ми прагнемо до того, щоб відкрити для кожної людини, будинку та організації новий світ, в якому все буде підключено та інтелектуально.

В Україні компанія Huawei представлена трьома бізнес-підрозділами: Carrier, Consumer і Enterprise Business Group.

Офіційний веб-сайт: http://www.huawei.com

 

Про OmniLink

OmniLink — спеціалізований постачальник телекомунікаційного обладнання і високотехнологічних рішень для операторів зв’язку і інтернет провайдерів України.

Компанія OmniLink була заснована в 2009 році і за цей час побудувала надійні партнерські відносини із замовниками та всесвітньо відомими виробниками обладнання і рішень: Extreme Networks, Cisco Systems, Juniper Networks, Huawei, Ericsson, Alcatel-Lucent, D-Link, Ruby-Tech, ZyXeL, Linksys, Arista Networks, Xtramus, Edge-Core, TP-Link, Tellabs, MikroTik, Menara Networks, Ubiquity і це ще не повний перелік. OmniLink постійно розширює і адаптує номенклатурний асортимент залежно від потреб ринку. Крім того, компанія пропонує оптичні модулі і аксесуари власної торгової марки OmniOptic, які вже встигли позитивно себе зарекомендувати на території України.

Офіційний веб-сайт: www.omnilink.com.ua

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/