Відеосервіси: світові тренди, діджіталізація, контент, стратегії і плани на майбутнє

Світові тенденції демонструють зростання споживання мобільного відео, особливо в області ОТТ. Тривалість перегляду відео контенту за допомогою телевізора знижується, але при цьому збільшується тривалість перегляду ТБ на мобільних пристроях. Все більше традиційних мовників пропонують своїм користувачам мобільні версії свого контенту. Так за прогнозами компанії Digital TV Research прибуток в Східній Європі до 2023 року виросте в два з половиною рази. Україна не виняток!

Світові тренди і кейси, діджіталізація і контент, корпоративна стратегії і плани на майбутнє в області відео, про все це розповість менеджер з продажу рішень компанії HuaweiАнтон Куліш


Реєструйтеся
 на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

Про Huawei

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і інтелектуальних пристроїв. Завдяки інтегрованим рішенням у чотирьох основних сферах: телекомунікаційні мережі, ІТ, інтелектуальні пристрої і хмарні сервіси – ми прагнемо до того, щоб відкрити для кожної людини, будинку та організації новий світ, в якому все буде підключено та інтелектуально.

В Україні компанія Huawei представлена трьома бізнес-підрозділами: Carrier, Consumer і Enterprise Business Group.

Офіційний веб-сайт: http://www.huawei.com

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/