“Уманьпиво” – пивний спонсор заключної вечірки #ДЕК

Броварня «Уманьпиво» – регіональний виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв пообіцяла влаштувати справжній фестиваль пива під час заключної вечірки #ДЕК-2019 . Одне з найстаріших підприємств України, засноване 1878 року частуватиме учасників найсмачнішими сортами пива та квасу!

Буде весело! Реєструйтесь для участі в ДЕК та приєднуйтесь!

 

Про “Уманьпиво”

“Уманьпиво”український виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв виготовляє виключно натуральну продукцію за старовинними німецькими та українськими рецептами з вирощеного на власних полях екологічного ячменю найвищої якості.

 

Офіційний сайт: https://umanpivo.ua/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

 

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/