Український незалежний інформаційний телеканал «Апостроф TV» та інернет-видання «Апостроф» підтримають ДЕК-2021

Телеканал «Апостроф TV» та  інернет-видання «Апостроф» підтримають ДЕК-2021 в якості медіа а інформаційного партнера.

«Оскільки наші ресурси орієнтовані на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій та вибудовуванню ефективної комунікації з аудиторією, ми зацікавлені бути там, де відбуваються ключові дискусії. Конференція ДЕК є одним з таких майданчиків. В цьому році тут зберуться основні гравці телеком та медіа ринку, програмою передбачено багато цікавих та актуальних тем. Впевнені, що ця зустріч стане поштовхом для владнання спірних ситуацій та дасть розуміння перспектив подальшого розвитку. Тому ми обов’язково будемо висвітлювати найцікавіші обговорення і запрошуємо всіх зацікавлених долучатись до діалогу», – прокоментували в редакції.

Реєстрація участі: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Програма конференції: http://dek.org.ua/uk/programa-2021/

 

Про Телеканал «Апостроф TV»

«Апостроф TV» – український незалежний інформаційний телеканал. Найбільш надійне джерело новин та інформації в країні. Дивись, Слухай, Знай – Апостроф TV. 1 червня 2020 року Апостроф TV запустив мовлення на супутнику Astra 4a. Партнерами каналу є Міжнародний центр перспективних досліджень та інтернет-видання «Апостроф».

Офіційний сайт:  https://apostrophe.ua/tv

YouTube: https://www.youtube.com/c/ApostropheTV/

Про інтернет-видання «Апостроф»

“Апостроф” стартував у серпні 2014 року. “Апостроф” орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві і культурі, публікує інтерв’ю, готує огляди преси, а також бере активну участь в комунікації з читачами. “Апостроф” виступає за загальні цінності гуманізму, мир, демократію, соціальний прогрес і права людини.

Проєкт реалізується за безпосередньої участі і з використанням ресурсів Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) – одного з провідних аналітичних центрів України, ідея “Апострофа” складається в синергії потенціалу журналістів і аналітиків.

Офіційний сайт: https://apostrophe.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/apostrophe.ua

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua