Телеканал ECO-TV виступить медіа партнером ДЕК-2021

Перший Всеукраїнський екологічний телеканал “ЕCO TV” підтримає конференцію ДЕК-2021 в якості медіа партнера.

«Як учаснику медіаринку України нам цікаво взяти участь в обговоренні актуальних проблем галузі й поспілкуватись з колегами, почути їхні думки відносно законодавчих ініціатив та задати питання безпосередньо парламентарям та представникам влади, які будуть присутні на конференції «Дні електронних комунікацій. Наш телеканал планує висвітлювати в своїх програмах обговорення, які тут відбуватимуться. Всім учасникам бажаємо продуктивної роботи та гарної атмосфери протягом цього бізнес-вікенду», – прокоментувала підписання угоди про співробітництво генеральний директор телеканалу Наталія Лотоус.

 

Про Телеканал ECO-TV

Перший Всеукраїнський екологічний телеканал “ЕCO TV”– це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального та розважального телебачення. В ефірі телеканалу більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу.

Програмне наповнення телевізійного каналу “ЕCO TV” базується на кращих традиціях всесвітньо-відомих зарубіжних телеканалів, таких як: Discovery Civilisation, Animal Planet, Discovery Science, Travel Channel, National Geographic, Viasat Explorer, Viasat History.

З 2020року телеканал доповнив програмне наповненя :новинами і інформаційно-аналітичними програмами та ток-шоу. В оновлених  телестудіях за останні  півроку гостями телеканалу стали більше 600 відомих цікавих особистостей , громадських діячів та експертів.

Мовлення 24 годин на добу по всій території України.

Офіційний сайт:  https://eco-tv.com.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/ecotvchannel

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua