Статус кодування супутнику та потенціал ринку платного телебачення

Виконавчий директор та керівник напрямку платного телебачення 1+1 media Ярослав Пахольчук в своїй доповіді на ДЕКу розповість про те, чому кодування супутникового сигналу невідворотнє, з якою метою воно буде здійснене та яким чином вплине на гравців індустрії та ринок платного телебачення вцілому. Також, буде представлена інформація щодо дій медіагруп в рамках підготовки до кодування та попередніх термінів їх реалізації.

 

«Дні електронних комунікацій» запросили також представників інших провідних медіагруп на спільну дискусію, щоб почути чіткі та конкретні відповіді стосовно найближчого майбутнього та перспектив розвитку ринку платного телебачення в Україні.

 

Щоб мати можливість особисто поспілкуватись з основними гравцями медіа ринку України, почути актуальну інформацію стосовно умов співробітництва та інших важливих аспектів взаємодії з провайдерами, реєструйтесь для участі в конференції ДЕК-2019 за посиланням.

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk

 

Про 1+1 Медіа

Група 1+1 media — один з найбільших медіа-холдингів України, який створює сучасний якісний контент, щоб змінювати уявлення людей про світ та себе. Активно підтримуючи свободу слова, група забезпечує споживачів доступом до актуальної інформації та об’єктивного висвітлення подій за допомогою власних телеканалів та телеканалів, які входять до її дистрибуційного портфоліо.

Офіційний сайт 1+1 media: https://media.1plus1.ua/