Стало відомо ім’я генерального спонсора ДЕК-2019

Компанія DEPS – один з найбільших постачальників обладнання та компонентів для телекомунікаційних мереж в Україні підтвердила своє наміри виступити генеральним спонсором ДЕК-2019.

«Це співробітництво триває вже третій рік поспіль і ми перед собою завжди ставимо за мету спільними зусиллями зробити конференцію цікавою і за форматом, і за змістом. Компанія DEPS, яка не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня, представить учасникам  цьогорічного ДЕКу останні інноваційні новинки на своєму стенді, окрім цього, заплановані доповіді та участь у панельних дискусіях експертів компанії. Сподіваємось, що кожен з учасників по завершенні конференції привезе додому нові ідеї, знайомства та цікаві пропозиції, які допоможуть у подальшому розвитку бізнесу». – прокоментував Владислав Севрук, керівник відділу комплексних телекомунікаційних технологій.

Запрошуємо всіх партнерів та інших представників телеком-сфери на найбільшу зустріч гравців професійного ринку 2019 року в затишний комплекс «Джинтама Бриз» (село Глібівка Київської області), де плідна робота й приємне спілкування триватимуть з 30 травня по 2 червня.

Зареєструватися для участі в конференції можна за посиланням.

 

Про DEPS

Компанія DEPS заснована в 1991 році і сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке приймає реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку.

Продуктовий портфель компанії складається з дистрибуції оптоволоконних кабелів, активного обладнання для оптичних мереж, пасивних оптичних компонентів, кабельної арматури, аксесуарів і інструментів для побудови оптичних мереж; комплексної інтеграції і дистрибуції телекомунікаційного обладнання, головного обладнання для кабельного, цифрового і IPTV, VoD; дистрибуції обладнання та аксесуарів для кабельного ТБ; системної інтеграції.

Офіційний сайт компанії: https://deps.ua/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/