Розіграш подарунків від компанії РОМСАТ

Компанія РОМСАТ підтримає організацію конференції ДЕК-2021 у якості спонсора.

Кожного року РОМСАТ радує учасників ДЕК розіграшами чудових призів. Цей рік стане продовженням традицій! В перший вечір 27 травня під час Welcome Party РОМСАТ розіграє телевізор OzoneHD з діагоналлю екрана 43 дюйми серед делегатів!

На цьому сюрпризи від компанії не закінчуються. Вже 29 травня на бізнес розминці для провайдерів з Анатолієм Фроленковим будуть розіграні ще два призи – медіаплеєри INEXT TV4 Megogo.

Реєструйтеся для участі в ДЕК-2021 та вигравайтепризи від нашого постійного спонсора компанії РОМСАТhttp://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Організатори: АППКІнАУ

Генеральний спонсор: Huawei Ukraine

Титульний спонсор: DEPS

 

Про РОМСАТ

Компанія РОМСАТ – один із лідерів ринку постачання телекомунікаційного обладнання для операторів зв’язку: інтернет-провайдерів, кабельних та супутникових операторів, ОТТ-сервісів та ТРК. Клієнтам ми пропонуєм сучасні рішення для бізнесу з використанням найперспективніших розробок та досліджень.

Офіційний веб-сайт: https://romsat.ua/

 

Про ДЕК
Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/