Представляємо нашого інформаційного партнера Інтернет-портал про бізнес в Україні і світі – Український Бізнес Ресурс

Український Бізнес Ресурс – інформаційний партнер ДЕК.
Команда журналістів і редакторів українського бізнес-порталу не просто оперативно і точно передає факти, але і роз’яснює суть подій, що відбуваються.
UBR.ua не обмежується виключно фінансовими новинами. Видання пише про все, що стосується грошей, персональних фінансів, макроекономіки, сировинних ринків, техніки і допомагає читачеві орієнтуватися в світі сучасних технологій.
Журналісти видання висвітлюватимуть головні теми та обгоровення в рамках конференції “Дні електронних комунікацій”.
Про Український Бізнес Ресурс
Український Бізнес Ресурс – Інтернет-видання про бізнес в Україні і світі. Основна тематика: бізнес, персональні фінанси, макроекономіка, сировинні ринки, техніка та технології.
Офіційний сайт видання: https://ubr.ua/
Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/UBR.online
Про ДЕК
«Дні електронних комунікацій» – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.
Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/
Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua