Компанія ТОВ «Укрком Лайн» виступить партнером ДЕК-2019

Інтегратор проектів і рішень для фіксованих і мобільних мереж телекомунікацій ТОВ «Укрком Лайн» підписала угоду про партнерську підтримку конференції «Дні електронних комунікацій – 2019», скорочено ДЕК-2019.

В рамках цього співробітництва  компанія презентує учасникам заходу новітні інфраструктурні та мережеві рішення для галузі зв’язку. Представники компанії також візьмуть участь у панельних дискусіях під час конференції.

ТОВ «Укрком Лайн» запрошує своїх партнерів та клієнтів – операторів зв’язку та провайдерів Інтернет долучитися до спільної роботи над плануванням розвитку телеком галузі в рамках ДЕК-2019.

Подати заявку на участь у конференції «Дні електронних комунікацій-2019» можна тут.

 

Про ТОВ «Укрком Лайн»

ТОВ «Укрком Лайн» засноване у 2008 році. Основний профіль компанії – підготовка і технічний супровід інфраструктурних та мережевих рішень для галузі зв’язку, транспортного та індустріального сектора, включаючи постачання пасивного обладнання та виробів для волоконно-оптичних, мідних і коаксіальних сполучних ліній, монтаж і післягарантійне обслуговування.

Офіційний сайт ТОВ «Укрком Лайн» https://www.ul.kiev.ua/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

 

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/