Компанія MTI підтримає ДЕК-2021 у якості спонсора

Провідний постачальник hi-tech товарів на ринок України компанія MTI виступить спонсором конференції «Дні електронних комунікацій».

“Успішність і стійкість нашої компанії базується на глибокому розумінні потреб ринку і його тенденцій. А конференція ДЕК створює чудові можливості для обміну інформацією з колегами, партнерами та експертами ринку. Впевнені, що і цього року спілкування буде цікавим та корисним. Всім учасникам заходу бажаємо насиченого та незабутнього вікенду!», відмітив Роман Дмуховський, керівник відділу по напрямку продукції Huawei в компанії MTI hi-tech distribution.

 

Про MTI

MTI hi-tech distributionпровідний імпортер та дистрибутор в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. На сьогодні у портфелі компанії більш ніж 80 контрактів прямої співпраці у 120 різних товарних категоріях із провідними світовими брендами. 

MTI надає взаємовигідні фінансові умови, швидке оформлення замовлень і доставки товарів та найбільшу мережу післягарантійного обслуговування, завдяки чому є надійним партнером для понад 800 вітчизняних компаній з усіх регіонів України. 

 

Офіційний сайт: https://www.mti.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/mtidistri/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua