Компанія “Jurimex” – юридичний партнер «Дні електронних комунікацій»

Юридична компанія “Jurimex” виступить партнером конференції «Дні електронних комунікацій».

Під час конференції найкращі спікери “Jurimex” презентують дві професійні доповіді- презентації щодо тематики конференції, які, без сумніву, заслуговують уваги всіх учасників медійної та телеком-галузей галузей.

Керуючий партнер компанії Юрій Крайняк презентує своє бачення юридичного статусу ОТТ- сервісів, перспективи рівних умов їхньої діяльності з іноземними аудіовізуальними платформами в умовах інформаційної війни, а адвокат “Jurimex” Оксана Чайковська докладно і незалежно розповість про судову практику вирішення спорів провайдерів та мовників з  організаціями колективного управління.

Юридична компанія “Jurimex” була заснована в 2003 році і сьогодні об’єднує понад 130 висококваліфікованих професіоналів з великим практичним досвідом і блискучими знаннями українського і міжнародного права. Успішний досвід юридичного супроводу проєктів будь-якого масштабу й рівня складності,  “Jurimex” надає юридичну підтримку в різних сферах бізнесу середнім і великим українським підприємствам, а також іноземним та міжнародним компаніям, які мають ділові інтереси в Україні. Партнери “Jurimex” є визнаними лідерами на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами.

Організатори ДЕК: Інтернет Асоціація України (ІнАУ), Асоціація правовласників та постачальників контенту (АППК).

Реєстрація: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/ 

Попередня програма: http://dek.org.ua/uk/programa-2021/