Компанія DEPS підтримає ДЕК-2021 у якості титульного спонсора

Компанія DEPS – один з найбільших постачальників обладнання та компонентів для телекомунікаційних мереж в Україні підтвердила своє наміри виступити титульним спонсором ДЕК-2021.

«Ми підтримуємо ДЕК  з моменту заснування  і завжди ставимо за мету спільними зусиллями зробити конференцію цікавою і за форматом, і за змістом. Компанія DEPS, яка не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня, представить учасникам  цьогорічного ДЕКу останні інноваційні новинки на своєму стенді, окрім цього, програмою заплановано доповідь директора з розвитку бізнесу DEPS Євгенія Євтушенка «Впровадження IoT в Україні. Побудова системи Інтернету Речей на базі LoRaWAN для B.A.T–Прилуки» та участь у панельних дискусіях представників компанії. Сподіваємось, що кожен з учасників по завершенні конференції привезе додому нові ідеї, знайомства та цікаві пропозиції, які допоможуть у подальшому розвитку бізнесу». – прокоментував Геннадій Лебедєв, директор з дистрибуції DEPS.

Запрошуємо всіх представників галузі електронних комунікацій на найбільшу зустріч гравців професійного ринку 2021 року в затишний комплекс «Джинтама Бриз» (село Глібівка Київської області), де плідна робота й приємне спілкування триватимуть з 27 по 20 травня 2021р.

Зареєструватися для участі в конференції можна за посиланням: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

 

Про DEPS

Компанія DEPS заснована в 1991 році і сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке приймає реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку.

Продуктовий портфель компанії складається з дистрибуції оптоволоконних кабелів, активного обладнання для оптичних мереж, пасивних оптичних компонентів, кабельної арматури, аксесуарів і інструментів для побудови оптичних мереж; комплексної інтеграції і дистрибуції телекомунікаційного обладнання, головного обладнання для кабельного, цифрового і IPTV, VoD; дистрибуції обладнання та аксесуарів для кабельного ТБ; системної інтеграції.

Офіційний сайт компанії: https://deps.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/deps.ua/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua