Компанія ASTRO STROBEL підтримає ДЕК-2021 у якості спонсора

Провідний постачальник комплексних програм для систем прийому та трансляції сигналу через супутник, кабель та IPTV компанія ASTRO STROBEL виступить спонсором конференції «Дні електронних комунікацій».

ASTRO STROBEL більше 10 років не тільки бере участь в провідних українських телекомунікаційних заходах, а й надає їм спонсорську підтримку. ASTRO була однією з перших компаній, яка підтримала організацію та проведення конференції «Дні електронних комунікацій» (ДЕК) чотири роки тому. Також і в цьому, особливо складному для всього світу році, продовжуємо цю традицію. Ми впевнені в тому, що ДЕК-2021 буде проведено на найвищому рівні, дасть учасникам можливість почути цікавих доповідачів, подискутувати з колегами щодо вирішення проблемних питань та перспектив розвитку, що зробить ДЕК одним з надзвичайно цікавих галузевих майданчиків в Україні. Успіху! “, відмітив Германн Геєр, директор з продажів ASTRO STROBEL в країнах СНД та Балтії.

 

Про ASTRO STROBEL

ASTRO Strobel Kommunikationssysteme GmbH –  одна з старіших компаній  на ринку супутникового і кабельного телебачення.  Всі компоненти головних станцій компанії ASTRO розроблені і вироблені в Німеччині відповідно до найвищих стандартів. Якість, гнучкість і надійність, ось основні принципи філософії компанії ASTRO.  

Офіційний сайт: https://www.astro-kom.de/en/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/astrostrobel

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua