Коли українські міста стануть цифровими?

Заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку інформаційних систем Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Вячеслав Новохацький під час своєї доповіді на ДЕК розповість про розвиток телекомунікацій Kyiv Smart City: wi-fi, LTE, LoRaWAN.

Мова піде не тільки про базову інфраструктуру, на якому обладнанні та технологіях її будувати, а й про переваги та необхідні умови для її побудови. Будуть також проаналізовані  можливості використання мережі LoRaWAN, LTE у роботі муніципальних служб та сервісів.

Обговорюватимуться  питання впровадження технологій Інтернет речей в масштабах міста, перш за все можливості побудови мереж LoRaWAN та NB-IoT на базі LTE.

Пан Новохатський також розповість про існуючу мережу Wi-Fi у Києві та перспективи її подальшого розвитку.

Реєструйтеся на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/