Інтернет-видання «Детектор Медіа» – інформаційний партнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Профільне видання, що висвітлює події, пов’язані з медіа, а також контекст, необхідний для їх аналізу та розуміння «Детектор Медіа» виступить інформаційним партнером конференції «Дні електронних комунікацій» (ДЕК-2021), яка відбудеться з 27 по 30 травня 2021року в Київській області.

«Організаторам ДЕК-2021 вдалось згенерувати дуже актуальний порядок денний, залучити цікавих спікерів та експертів, тому ми обов’язково будемо висвітлювати роботу конференції в своїх матеріалах та знайомити читачів з деталями обговорень. Учасникам ДЕК-2021 хочемо побажати продуктивності, натхнення і чудових вражень від особистого спілкування з колегами»,прокоментувала підписання угоди про співробітництво лідер команди «Детектор Медіа» Наталія Лигачова.

 

Реєстрація участі: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Програма конференції: http://dek.org.ua/uk/programa-2021/

 

Про «Детектор Медіа»

Портал «Детектор медіа» – це унікальна для Східної та Центральної Європи багатофункційна платформа, що поєднує створення медійного контенту, різнопланові дослідження медійного простору, ринку та продукту, модерування професійної дискусії в журналістському цеху, адвокацію законодавчих та суспільних змін, що стосуються медіа, та медіаосвіту, спрямовану на широку аудиторію. Три головні складові нашої місії — покращення якості українських медіа, підвищення медіаграмотності українського суспільства та протидія дезінформації та пропаганді.

Офіційний сайт:  https://go.detector.media/

Офіційна сторінка у Facebook:  https://www.facebook.com/DetectorMedia/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua