IMC Telecommunication Group виступить WiFi партнером ДЕКу

Вітчизняний телекомунікаційний оператор компанія «ІМК», яка входить до складу IMC Telecommunication Group, забезпечить підтримку WiFі на території приміщень та основних локацій «Дні електронних комунікацій-2019».

Надійний швидкий доступ до мережі Інтернет є необхідним компонентом для успіху заходу, оскільки дасть можливість значно розширити його аудиторію. Учасники матимуть змогу оперативно ділитись у соцмережах фото- та відеоматеріалами конференції зі своїми друзями та підписниками, а також при необхідності вчасно отримувати та реагувати на повідомлення електронної пошти, користуватись своїми корпоративними ресурсами та виконувати інші бізнес-задачі.

Завдяки співпраці з компанією «ІМК», яка вже другий рік поспіль підтримує ДЕК в якості WiFi-партнера ця задача буде вирішена на найвищому рівні.

Подати заявку на участь у конференції «Дні електронних комунікацій-2019» можна на сайті.

Про IMC Telecommunication Group

IMC Telecommunication Group український телекомунікаційний оператор, має 15 річний успішний досвід та надає цілу низку якісних сервісів для бізнесу:

 

  • високошвидкісні канали зв’язку з використанням як дротових, так і бездротових технологій для передачі даних та доступу до мережі Інтернет;
  • виробництво власної лінійки обладнання ТМ RAPIRA для організації бездротових каналів зв’язку;
  • консалтингові послуги з аудиту телекомунікаційних мереж, вимірювання параметрів якості телекомунікаційних послуг у сертифікованій лабораторії;
  • навчання та підвищення кваліфікації персоналу за напрямками: телекомунікації, адміністрування комп’ютерних мереж, розробка ПЗ, управління проектами і т.д.;
  • мережі для Інтернету речей з використанням технології LoRaWan.

Офіційний сайт IMC Telecommunication Group: http://imc.ua

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

 

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/