Група 1+1 media виступить генеральним медіа партнером ДЕК-2021

Група 1+1 media, як один із вагомих учасників та ініціаторів розвитку телевізійного ринку України, підтвердила свої наміри підтримати конференцію ДЕК-2021 в якості генерального медіа партнера.

Це рішення демонструє активну позицію медіагрупи в питаннях розвитку телевізійного ринку в Україні. Програмою конференції передбачено обговорення цілої низки тем в цьому напрямку. Зокрема, обговорення законопроєкту «Про медіа», встановлення цивілізованих та чесних правил взаємодії між учасниками, захист авторських прав, розбудова українського медіапростору.

«Ми підтримуємо ДЕК з початку заснування і раді, що конференція стала одним із ключових профільних заходів в Україні, який гуртує усіх учасників ринку ‒ експертів, представників влади та українського телеком і медіабізнесу. Це ефективний майданчик для обміну досвідом, обговорення існуючих проблем та пошуку шляхів їхнього вирішення. Проведення такої події є важливим для індустрії, і саме для того, щоб залучити якомога більшу кількість учасників до діалогу та зробити комунікацію максимально ефективною, підтримуємо її інформаційно», ‒ прокоментували в 1+1 media.

 

Про 1+1 media

Група 1+1 media – один з найбільших медіахолдингів України, до складу якого входить 7 власних телеканалів (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International, УНІАН, Бігуді) та 2 партнерські (Квартал TV та Paramount Comedy), новинні ресурси ТСН.ua, Главред, Інформаційне агентство «УНІАН», власні продакшн підрозділи, платформи «Київстар ТБ», Viasat, 1+1 video, а також освітній проєкт 1+1 media school. Активно підтримуючи свободу слова, група забезпечує споживачів доступом до актуальної інформації та об’єктивного висвітлення подій за допомогою власних телеканалів та телеканалів, які входять до її дистрибуційного портфоліо.

Офіційний сайт: https://media.1plus1.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/media.1plus1

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua