Група 1+1 media виступить генеральним медіа партнером ДЕК-2019

Група 1+1 media, як вагомий учасник телевізійного ринку України та один із основних ініціаторів позитивних структурних змін на ньому, підтвердила свої наміри підтримати конференцію ДЕК-2019 в якості генерального медіа партнера.

 

Це рішення засвідчує неабиякий інтерес з боку 1+1 media до питань подальшого розвитку ринку платного телебачення в Україні, що заплановані до розгляду на ДЕК-2019, адже програмою конференції передбачено обговорення цілої низки тем в цьому напрямку. Зокрема, встановлення цивілізованих та чесних правил взаємодії між учасниками, захист авторських прав та боротьба з піратством, а також розбудова українського медіапростору.

 

«ДЕК є одним із ключових профільних заходів в Україні, який гуртує усіх учасників ринку ‒ вітчизняних експертів, представників влади та українського телеком і медіабізнесу. Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, обговорення існуючих у медіа-індустрії проблем та пошуку шляхів їх вирішення. Вважаємо проведення такої події важливим для індустрії, оскільки вона дає змогу залучити якомога більшу кількість учасників до діалогу та зробити комунікацію максимально ефективною, тому 1+1 media прийняла рішення надати заходу інформаційну підтримку», ‒ прокоментував Ярослав Пахольчук, виконавчий директор та директор напрямку платного телебачення групи 1+1 media.

Подати зявку на участь у ДЕК-2019 можна тут.

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/

 

Про 1+1 media

Група 1+1 media — один з найбільших медіа-холдингів України, який створює сучасний якісний контент, щоб змінювати уявлення людей про світ та себе. Активно підтримуючи свободу слова, група забезпечує споживачів доступом до актуальної інформації та об’єктивного висвітлення подій за допомогою власних телеканалів та телеканалів, які входять до її дистрибуційного портфоліо.

Офіційний сайт 1+1 media: https://media.1plus1.ua/