Державний розважально-інформаційний телеканал «ДОМ» став медіапартнером конференції «Дні електронних комунікацій».

Український телевізійний канал «ДОМ», що входить до  складу держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (МПІУ) висвітлюватиме роботу конференції «Дні електронних комунікацій (ДЕК) 27-30 травня 2021 року.

“Як для гравця українського медіаринку, для нас важливо постійно брати участь у фахових заходах, де експерти діляться сучасними трендами та перспективами розвитку галузі. Також ми завжди прагнемо висвітлювати такі заходи, щоб доносити до своєї аудиторії на окупованих територіях, що Україна йде шляхом демократичних змін і влада впроваджує реформи, ініціатором яких є активна частина суспільства – підприємці, громадські об’єднання та галузеві асоціації. Такі історії наближають наших глядачів до українського контексту і мають позитивний вплив на їх сприйняття та процес реінтеграції, – прокоментувала партнерство з ДЕК-2021 генеральна директорка ДМ «МПІУ» Юлія Островська.

 

 «Телеканал «ДОМ» – це надзвичайно важливий проєкт для реінтеграції окупованих територій. Ми будемо сприяти його поширенню і популяризації серед населення на вразливих територіях. Щиро бажаю каналу цікавого та корисного контенту. Так, щоб «ДОМ» був у кожному українському домі»,– сказала Наталія Клітна, голова правління Асоціації правовласників та постачальників контенту, яка є співорганізатором заходу. 

 

Про телеканал «ДОМ»

“ДОМ” почав мовлення 1 березня 2020 року на тимчасово окупованих територіях (ВОТ) для об’єктивного інформування українців на території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя та їх повернення до українського порядку денного.

З 1 березня 2021 року телеканал “ДОМ” значно розширив своє покриття: розпочав супутникове мовлення, збільшив кількість цифрових і аналогових передавачів і з’явився в кабельних мережах Донецької і Луганської областей (на підконтрольній території). Також з 1 березня на сайті телеканалу в плеєрі доступна онлайн-трансляція всіх програм.

Офіційний сайт: https://kanaldom.tv/

Офіційна сторінка у Facebook:https://www.facebook.com/kanalDOM

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua