COSMONOVA|NET – офіційний партнер зйомки ДЕК-2019

Вже кілька років поспіль компанія COSMONOVA|NET підтримує ДЕК, надаючи рішення, які сприяють популяризації як самого заходу, так і ключових питань ,  які розглядаються на конференції.

Такі теми, як розвиток ринку платного телебачення, потенціал і перспективні напрямки, які спонукають інвестувати для збільшення ARPU, з одночасним зменшенням операційних витрат компаній – стоять на порядку денному експертів компанії на Днях електронних комунікацій.

В рамках співробітництва між COSMONOVA|NET і ДЕК заплановано змістовну доповідь,  участь експерта компанії в панельній дискусії, а також роботу стенду на виставці інновацій.

Однією з головних цілей COSMONOVA|NET є забезпечення високотехнологічних рішень для телеком і медіа ринку, на рівні, який відповідає світовим стандартам.

Сприяємо розвитку галузі!

Подати заявку на участь у конференції «Дні електронних комунікацій-2019» можна на сайті: http://dek.org.ua/uk/

 

Про COSMONOVA|NET

COSMONOVA|NET – заснована в 2004 році. Напрямки діяльності і компетенції: інтернет провайдер для бізнесу, провайдер корпоративної телефонії; передача TV сигналу по IP і розробка рішень і сервісів для телеканалів і ТВ операторів, організатор масштабних онлайн-трансляцій, власник комерційного ЦОД і хмарних платформ, розробник ПО.  Власник ТМ КОЛО.ТБ – інтернет і IPTV для фізичних осіб.

Офіційний сайт COSMONOVA|NET https://cosmonova.net/ua/

 

 Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/