Чи буде пакет «Інтернет+ ТБ» коштувати 20 євро?

Собівартість легальних послуг доступу до інтернету та телебачення постійно зростає, що не може не відобразитися на гаманці пересічного споживача.

Про це, споживчі настрої українців та шляхи забезпечення розвитку телекомунікаційної галузі будуть обговорювати провідні провайдери та експерти 28 травня о 16 годині на конференції Дні електронних комунікацій України. Чи варто втручання держави у подолання демпінгу окремих недоброчесних гравців та питання ціноутворення для захисту прав споживачів?

Під час дискусії експерт з телевізійних вимірювань та досліджень Орест Білоскурській презентує дослідження за 2020 рік «Про телевізійні споживчі очікування українців».

В обговоренні братимуть участь народний депутат України Олександр Федієнко, маркетинг-директорка компанії «Воля» Сандра Крауїня, член робочої групи провайдерів при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення Станіслав Ясиневич, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков, директор «ОТТ Україна» Олександр Резунов, начальник відділу продажів ТБ рішень СOSMONOVA Broadcast Максим Кравчук, експерт Андрій Соломаха, директор ТОВ “ІНТРАФІК” Ігор Хлюпін, керівник супутникової платформи Viasat Світлана Міщенко, керівник проєкту Київстар ТБ Павло Рибак.

Модератор –  керівник консалтингової компанії Big Data UA Сергій Бойко

Реєстрація: 🔗 http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Програма: 🔗 http://dek.org.ua/uk/programa-2021/

 

Програмний комітет ДЕК-2021