Більше 150 делегатів зареєструвалися для участі в “Дні електронних комунікацій”

Триває реєстрація участі в  IV міжнародну конференцію «Дні електронних комунікацій», яка відбудеться з 27-30 травня 2021 року в готельному комплексі «Джинтама-Бриз» на березі Київського моря.

На цей момент свою участь в очному форматі підтвердили більше 150 делегатів з України, Білорусі, Грузії, Латвії, Німеччини та інших країн.

Візьмуть участь в обговоренні актуальних проблем та перспектив розвитку галузі власники та ТОП-менеджери провідних компаній, серед яких Huawei Ukraine, DEPS, SES ASTRA AB,  ASTRO STROBEL1+1media, MEGOGO, StarLightMedia, Медіа Група Україна, Торсат, YOU TV, Укртелеком, Volia, СOSMONOVA Broadcast, iPay.ua, СТАР МЕДІА ТБ, ПрАТ “Датагруп” та інші.

Також великий інтерес до конференції виявляють представники профільних асоціацій та громадських об’єднань: АППК, ІнАУ, Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Латвійська Інтернет Асоціація, Грузинський форум, Асоціація “Арма-Україна”, ГС “Ініціатива Чисте небо”, ГО “Рада захисту конкуренції та споживачів”, Телекомпалата України. 

З боку державного сектору будуть присутні народні депутати Верховної Ради України, керівники різних рівнів з таких структур як Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення,  Держспецзв’язку, РНБОУ, СБУ, Міністерство цифрової трансформації України, НКРЗІ.

Запрошуємо представників галузі електронних комунікацій до участі!

Реєстраціяhttp://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Організатори: АППКІнАУ

Генеральний спонсор: Huawei Ukraine

Титульний спонсор: DEPS

 

Ваша думка і бачення дуже важливі, чекаємо на ДЕКу!