Більше 100 делегатів з України та інших країн зареєструвалися для участі в конференції ДЕК-2021

Реєстрація на конференцію “Дні електронних комунікацій” (ДЕК-2021) триває.  Вже більше 100 делегатів з України та інших країн зареєструвалися для участі.

Запрошуємо учасників ринку електронних комунікацій приєднуватись до нашої спільноти, щоб з 27 по 30 травня 2021р. разом вирішити, якими будуть цифрова трансформація та майбутнє телеком і медіа галузей. Ми будемо дискутувати з депутатами та представниками профільних держустанов, доносити до них свою позицію, обмінюватись думками, досвідом, знайомитись, обговорювати ідеї та проєкти.

Свою участь в конференції підтвердили Микита Потураєв, голова Комітету Верховної Ради України з гуманітарної політики, Олександр Федієнко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з цифрової трансформації, Ольга Герасим’юк, голова Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Олександр Шелест, заступник міністра Міністерства цифрової трансформації, Олександр Петрушкевич, заступник начальника Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, Наталія Ткачук, керівник служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки Апарату РНБО,  представники  профільних асоціацій та громадських об’єднань.

Програма дуже насичена і не тільки експертними виступами й презентаціями, а й різноманітними розважальними заходами, щоб наше спілкування було результативним, яскравим і незабутнім.

Звертаємо увагу тих, хто планує поєднувати участь в конференції з відпочинком в готелі, що потрібно підтвердити резервацію номерів в «Джинтама бриз» до 10 травня 2021р. Кількість номерів обмежена.

Реєстрація: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Організатори: АППК, ІнАУ

Генеральний спонсор: Huawei Ukraine

Титульний спонсор: DEPS

 

Ваша думка і бачення дуже важливі, чекаємо на ДЕКу!

З повагою,

Програмний Комітет ДЕК-2021