Astro Strobel – спонсор секції «Технологічні новації для розвитку бізнесу операторів телекомунікацій»

Компанія Astro Strobel підтримала «Дні електронних комунікацій», і 8 червня в перший день ДЕК проводить секцію «Технологічні новації для розвитку бізнесу операторів телекомунікацій».

Як системний постачальник, компанія ASTRO уже 70 років розробляє, виробляє та реалізовує комплексну програму для систем прийому і трансляції сигналу через супутник, кабель та IPTV. ASTRO – ідеальний партнер для подолання найскладніших та різносторонніх задач, які ставить перед нами мультимедійна комунікація. Компанія пропонує індивідуальні рішення на найвищому технологічному рівні для найскладніших вимог, які ставить перед нами майбутнє.

Якість, гнучкість і надійність – основні принципи філософії компанії. Всі компоненти головних станцій компанії  ASTRO розроблені та виготовлені в Німеччині відповідно до найвищих стандартів.

З висококваліфікованими співробітниками, повним сервісом і активною участю в різноманітних об’єднаннях, компанія є надійним і передбачуваним партнером.

Будучи однією з найстаріших компаній на ринку супутникового і кабельного телебачення, ASTRO – це Ваш компетентний партнер в галузі головних станцій і обладнання для кабельних мереж.

Маючи власні лабораторії і проектний відділ, а також за підтримки сучасних комп’ютерних технологій, ASTRO підтримує інтеграторів і операторів, розроблюючи оптимальне рішення для головних станцій.