Адвокатське об’єднання «Головань і партнери» – юридичний партнер ДЕК 2019

Володимир Єфименко, керуючий партнер адвокатського об’єднання у панельный секції про проекти Кодексів (Правил) професійної етики у сфері надання послуг доступу до Інтернету та телебачення, виступить з доповіддю «Чи є ризики підписання правил у сфері конкуренції?».

Реєструйтеся на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів.

Про «Головань і партнери»

Головань і партнери об’єднує адвокатів з унікальним досвідом захисту інтересів клієнтів в умовах бізнес-клімату України. З 1996 року ми забезпечували комплексний захист компаній, їх менеджменту і власників у відносинах з державними органами, зокрема у податкових спорах і пов’язаних з такими спорами кримінальних провадженнях.

Офіційний сайт: https://golovan.ua

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/