Затверджено програму ДЕК-2019: цифрова трансформація, майбутнє індустрії, євроінтеграційні впливи

Програмний  комітет ДЕКу  затвердив програму та основні напрямки роботи під час «Дні електроних комунікацій -2019».

Ключовою темою ДЕКу стане цифрова трансформація, бачення майбутнього індустрії, євроінтеграційні впливи.  Учасники зберуться, щоб дізнатися про прогнози від глобальних і креативних гравців за моделлю форсайт, відслідкувати тренди й обмінятися власними думками щодо найближчого і більше віддаленого майбутнього, спробувати спрогнозувати нові напрямки подальшого розвитку.  Про своє бачення сучасних трендів розповідатимуть агенти глобального супутникового оператора «SES», лідеру мобільного зв’язку «Kиївстар», креативні  1+1 Media, COSMONOVA | NET, запрошені представники  інших відомих компаній.

Олександр Федієнко, голова правління Інтернет асоціації України відмітив, що розгляд конкретних кейсів впровадження технологій Інтернету речей та успішний досвід першопроходьців стане логічним продовженням основної теми заходу.

Особливу увагу буде приділено фундаментальним речам, які мають лягти в основу майбутнього успіху як окремих телекомунікаційних компаній, так і галузі в цілому: впровадження європейських стандартів у сфері телекому і медіа, цивілізоване ринкове ціноутворення, справедливі правила доступу до інфраструктури комунікацій, захист авторського права та боротьба з піратством.

«Окремим блоком програми передбачено розгляд питань розвитку ринку платного телебачення, його регулювання, налагодження партнерської взаємодії провайдерів та  правовласників. Поговоримо про новий проект Закону України «Про аудіовізуальні послуги», в ході дискусії визначимо спільні пропозиції щодо його положень» – відзначила Наталія Клітна, голова правління Асоціації правовласників та постачальників контенту.

ДЕК також пропонує своїм учасникам безліч майданчиків для неформального спілкування, networking,  наприкінці ділової частини всіх очікують захоплюючі  тематичні вечірки. Одна з них –  Lock&Key-party – пройде під тегом «проти блокування ресурсів в мережі Інтернет»

Подати заявку на участь у конференції «Дні електронних комунікацій-2019».