TIM Telecom IT Media – івент-партнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Оргкомітет TIM Telecom IT Media підтвердив свої наміри підтримати IV міжнародну конференцію «Дні електронних комунікацій», яка відбудеться 27-30 травня 2021р.

«2020 рік показав, що Галузі, яка створила і розвинула онлайн простір та зробила саму можливість спілкування будь-де і будь з ким, просто необхідні зустрічі в офлайн форматі, де  визначається напрям розвитку та обговорюється виклики та можливості наших ринків. Саме тому, оргкомітет #TIM:Telecom, IT, Media завжди  співпрацює з професійними галузевими конференційними площадками, та підтримує конференцію «Дні електронних комунікацій»  з 2018 року.

В цьому році ДЕК 2021 має чудову нагоду першими відкрити цикл професійних зустрічей. Від команди TIM, бажаємо усім делегатам максимально плідної роботи на конференції, та відмінного бізнес-вікенду на ДЕК 2021», – так прокоментував Анатолій Фроленков  підписання угоди про співпрацю.

 

Про #TIM: Telecom, IT, Media

TIM Events – існує з 2015 року, як ком’юніті, ефективний нетворкінг та цикл локальних і міжнародних заходів, конференцій, форумів, Б2Б мітингів, галузевих семінарів, круглих столів, виставкових експозицій для технологічного бізнесу, Телеком, ІТ, Медіа. ТІМ надає можливості для спільноти ІКТ: зустрічі з гуру, лідерами громадської думки, серйозними тренерами для обговорення актуальних питань і оцінки потенціалу розвитку бізнесу на ринку. TIM Events – це демонстрація інноваційних рішень і технологій, виступи кращих спікерів і профі своєї справи, відкриті майстер-класи та бізнес-кейси, а також можливість відпочити і отримати задоволення від живого спілкування в середовищі галузевих професіоналів.

Офіційний сайт: http://timint.net.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/timint.net

Про #ДЕК «Дні електронних комунікацій»

Дні електронних комунікацій (#ДЕК) – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua