Телекомпалата України – партнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Телекомунікаційна палата України  підтримає IV міжнародну конференцію «Дні електронних комунікацій», яка відбудеться 27-30 травня 2021р. Представники ТелПУ візьмуть участь в обговоренні законодавчих та регуляторних ініціатив під час ключової події конференції ДЕК2021 – Саміті стейкхолдерів ринку електронних комунікацій України, а також в роботі інших панелей.

«Останніми роками у світі відбуваються шалені трансформації, особливо це стосується цифрових комунікацій. Аби не лишатися на узбіччі  прогресивних змін, наша вітчизняна телеком-індустрія повинна «тримати руку на пульсі», постійно обговорювати нові тенденції та приймати зважені рішення, які безпосередньо впливатимуть на наше майбутнє. ТелПУ всім радить долучатися до заходу та налаштовуватись лише на позитив, конструктив та результативність», – наголошує Тетяна Попова, Голова Ради ТелПУ.

Про ТелПУ

ТелПУ – це об’єднання провідних учасників Digital-індустрії, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері цифрових комунікацій України. Асоціація відстоює інтереси галузі, ніколи не стоїть на місці та постійно накопичує знання і досвід.

Офіційний сайт: https://telpu.com.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/telecompalata/

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua