Телеканал «Сонце» – медіапартнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Український телевізійний канал «Сонце» висвітлюватиме найважливіші моменти під час роботи конференції «Дні електронних комунікацій», що відбудеться з 27 по 30 травня у передмісті Києва.
«Для нас це не просто конференція, це платформа для зустрічі медіа експертів, фахівців у сфері телебачення та інтернет. Професіонали з усієї країни будуть ділитись досвідом та обговорювати найважливіші теми індустрії. Це велика подія на ринку телекомунікацій, а такі події ми обов’язково висвітлюємо у наших гарячих новинах», – прокоментувала підписання угоди про підтримку ДЕКу генеральний директор телеканалу «Сонце» Крістіна Хлапоніна.

 

Про телеканал «Сонце»
«Сонце» – універсальний телеканал українською мовою. Краща альтернатива старим телеканалам. На СОНЦІ не буває політики, соціальних тем або поганого настрою. Тільки розваги, смачна їжа, серіали та гарячі новини.

Офіційний сайт: http://www.sonce.tv/
Офіційна сторінка у Facebook: https://web.facebook.com/telekanal.sonce

Про ДЕК
Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/
Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua