Telecom Ukraine – івент-партнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Організатори Telecom Ukraine підтвердили свої наміри підтримати IV міжнародну конференцію «Дні електронних комунікацій», яка відбудеться 27-30 травня 2021р.

«Сьогоднішній день кидає нам безліч непередбачуваних викликів, трансформуючи нас, наш бізнес, засоби комунікації, але ми маємо бути динамічними й гнучкими, щоб продовжувати зрушувати з місця питання реформ галузі. Ми змінюємо способи спілкування, швидкого реагування, але за останній рік, мабуть усі переконались, що ніщо не замінить живих зустрічей, відкритих діалогів, обміну ідеями у колі добре знайомих, ініціативних та проактивних телекомівців. Ми учасники однієї галузі і маємо спільну мету, тому однозначно підтримуємо «Дні електронних комунікацій 2021» як майданчик, що допомагає підвищувати коефіцієнт корисної дії наших спільних зусиль. І звичайно, вже дуже хочемо побачитись з кожним із вас.», – так прокоментувала Вікторія Опанасюк підписання угоди про співпрацю.

 

Про Telecom Ukraine

Telecom Ukraine Одна з найвагоміших галузевих подій в Україні сфери телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства.

Офіційний сайт:  http://telecom-ukraine.com.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/telecom.ukraine

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій  це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua