Стартувала реєстрація учасників на «Дні електроних комунікацій-2019»

З 30 травня по 2 червня 2019 року в столичному передмісті проходитиме третя міжнародна конференція «Дні електронних комунікацій України», скорочено – #ДЕК.

ДЕК – це майданчик для обміну передовим досвідом, ідеями та найвигіднішими бізнес-пропозиціями. Наші учасники: компанії – лідери ринку електронних комунікацій, телеком і медіа та ті, хто прагне ними стати. ДЕК заснували незалежні галузеві об’єднання: Інтернет асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту і Латвійська асоціація електронних комунікацій, в тому числі для об’єднання зусиль учасників індустрій у вирішенні спільних юридичних, економічних та інших нагальних питань.

Організатори ДЕК запрошують усіх зацікавлених осіб до участі й співпраці з проведення заходу. На ДЕК-2019 ви матимете можливості особисто поспілкуватися з керівниками успішних компаній, профільних державних установ та експертами галузі, презентувати інноваційні проекти, ідеї, знайти інвесторів і партнерів. Учасники ДЕК першими дізнаються про ключовий міжнародний досвід та якісну аналітику стосовно нішевих трендів, новітні технологічні розробки, інші бізнес-можливості, конкурентні переваги їх застосування.

Буде і час на тепле спілкування. Ввечері «деківці» комфортно відпочиватимуть у колі однодумців на березі Київського моря.

Місце проведення заходу – готельний комплекс «Джинтама-Бриз»: мальовниче село Глібівка Вишгородського району Київської області.

Більше інформації про подію, а також контакти й реєстрація – за посиланням http://dek.org.ua/uk/paketi/

Для членів асоціацій, партнерів і перших учасників передбачені спеціальні умови.

Прес-служба ДЕК