ROMSAT подарує телевізор переможцю #DECLocKeyParty

Чудовий подарунок приготували наші партнери компанія ROMSAT королю чи королеві вечірки #DECLocKeyParty, яка відбудеться 31 травня о 20:00 в рамках міжнародної конференції “Дні електронних комунікацій-2019”.

Як уже повідомлялось раніше, вечірка по закінченню першого робочого дня конференції буде присвячена протидії блокуванню  у мережі Інтернет, а всі її гості будуть залучені у масштабну гру «Lock&Key»  переможець якої отримає почесний титул короля чи королеви вечірки ДЕК і чудовий приз від ROMSAT  – телевізор.

Розважати гостей вечірки запрошено популярних українських селебрітіс: драйвову Індіру, вишукану та спокусливу Юлію Войс, привабливу, шалено енергійну й колоритну СолоХу. Ведучою вечора буде популярна теледіва, учасниця гурту “Горячий шоколад” – зваблива красуня Надія Майстренко.

Бажаємо всім учасникам незабутніх вражень!

На цей момент реєстрація на ДЕК завершена. У разі зацікавленості відвідати #DECLocKeyParty та інші заходи ДЕК,  звертайтесь до Максима Плахотного за  тел. +380 50 411 93 29; +380 67 500 15 78

Про РОМСАТ

Компанія РОМСАТ спеціалізується на багатопрофільній проектній дистрибуції телекомунікаційного та телевізійного обладнання від провідних світових брендів на території України, а також Грузії та Болгарії. Своїм Клієнтам ми пропонуємо найсучасніші комплексні рішення світового рівня з використанням найперспективніших розробок та досліджень у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій.

Офіційний веб-сайтhttps://romsat.ua/

Про ДЕК
Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/