ЕКСКУРСІЯ

Екскурсія до «української Венеції» – місто Вилкове

Екскурсія до міста Вилкове, до «0 км» – один з найпопулярніших турів Одещини. І це не дивно, бо іншими словами це унікальне місце називають «українською Венецією».

Вилкове Українська Венеція Острів 0 км Вилкове Українська Венеція

Пішохідна екскурсія «Місто на воді» – це водні вулички і місточки старої частини міста. А якщо всюди вода, гайда на корабель, на прогулянку в дельту Дунаю і старообрядне поселення Анкудинова, на територію Дунайського біосферного заповідника.

Зупинка на острові «0 км» р. Дунай – символ початку відліку Дунаю, і вона також є частиною екскурсійної програми. Екскурсія заповідним морським узбережжям, екологічна тропа, відвідування гирла Анкудинова, Полуденного, Очаківського – просто вражає уяву від стількох унікальних водних вуличок, які нагадують стару Одесу. До речі, жодна екскурсія біля річок і озер не проходить без пікніка, а також ароматної і неповторної місцевої юшки, яку готують місцеві рибалки зі щойно виловлених коропів, сазанів, щук і величезних сомів, з яких також виходить дуже смачний і соковитий шашлик.

 

Програма екскурсії

07:00 – Виїзд з Одеси на комфортабельному автобусі.
10:30 – Прибуття до міста Вилкове. Пішохідна екскурсія «Місто на воді». Огляд старої частини міста, водних вуличок, місточків.
12:00 – Водна прогулянка на кораблі в дельту Дунаю і старообрядне поселення Анкудинова, на територію Дунайского біосферного заповідника. Висадка на острові на «0 км Дунаю» (символ початку відліку р. Дунай),
Екскурсія заповідним морським узбережжям, екологічна тропа.
Відвідування Гирла Анкудинова, Полуденного и Очаківського.
15:30 – Зелена стоянка на острові «Зелений Кут». Пікнік на острові: рибацька юшка, риба, шашлик, вино «Новак», чай на травах. Відпочинок. Купання.
17:30 – Повернення до міста Вилкове.
18:00 – Виїзд в Одесу.
21:30 – Прибуття в Одесу.

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • прогулянка на кораблі
  • харчування: пікнік на острові;
  • екскурсійне обслуговування за програмою.

Запрошуємо усіх бажаючих провести незабутній день разом з нами!

Замовити участь можна під час реєстрації на ДЕК 2017.

Або звертайтесь до Оргкомітету.