Незалежний журналістський бізнес-портал Mind.ua – інформаційний партнер конференції «Дні електронних комунікацій»

Діловою програмою конференції «Дні електронних комунікацій», яка відбудеться з 27 по 30 травня 2021 р. в передмісті Києва, в готельному комплексі «Джинтама-Бриз», передбачається проведення Саміту стейкхолдерів ринку електронних комунікацій України, в якому візьмуть участь керівники провідних компаній галузей телекомунікацій та медіа, а також представники профільних парламентських комітетів Верховної ради України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Міністерства цифрової трансформації, інших державних установ.
Дискусія має розгорнутися навколо законодавчих реформаторських ініціатив, стратегій розвитку галузі електронних комунікацій та перспектив їх впровадження.

Портал Mind.ua, який відстоює інтереси української економіки та ліберальні цінності, планує висвітлювати ключові обговорення в рамках роботи панелей конференції «Дні електронних комунікацій» та надавати своїй читацькій аудиторії аналіз та своє бачення процесів реформування такої важливої у сучасному світі галузі, як електронні комунікації.

 

Про Mind.ua
Mind.ua – незалежний журналістський бізнес-портал, що висвітлює важливі події в країні у сфері бізнесу, економіки, культури та ін.
Офіційний сайт видання: https://mind.ua/
Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/ukrainemind

Про ДЕК
«Дні електронних комунікацій» – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.
Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/
Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua