Можливості проведення ДЕК-2020: результати зустрічі програмного комітету

28.04.2020 відбулась он-лайн зустріч програмного комітету ДЕК-2020. Обговорювали основне питання: «В якому форматі можливе проведення цьогорічної конференції?»  Адже тем, які дійсно важливі для учасників галузі, додалося чимало у зв’язку з останніми подіями в Україні та світі.

Багато ДЕК-івців, хто встиг зареєструватися, підтверджують бажання зустрітися. Але епідеміологічна ситуація, нажаль, не залишила нам жодного шансу провести конференцію у заплановані терміни 28-31 травня 2020 року.

Наразі наш партнер компанія «Медіамед» проводить особисті консультації та опитування учасників та спонсорів про можливий формат організації зустрічі у 2020 році.

Але ми – команда оптимістів і тому до викликів і складнощів ставимося філософськи, продовжуємо працювати, трансформуватися з урахуванням нових обставин і рухаємось вперед.

Тому запрошуємо вас у п’ятницю 1 травня о 19:00 взяти участь у відеоконференції з найактуальнішого на цей час питання: Плата за ретрансляцію ОКУ: «зима близько», яку ми проведемо разом з Телеком-кружок. Про деталі повідомимо додатково.

До зустрічі в ефірі!

Щиро ваші,
Команда ДЕК