Малинівський кабельний завод виступить спонсором ДЕКу

Вітчизняний виробник кабельних систем і рішень MCP Solutions (Малинівський кабельний завод) підтвердив свої наміри підтримати ДЕК у якості спонсора.

В рамках конференції MCP Solutions планує на своєму виставковому стенді представити зразки своєї продукції присутнім телекомунікаційним операторам, а також готовий запропонувати спеціальні умови в разі підписання угод про співробітництва під час роботи ДЕКу.

В асортименті підприємства:

  • підвісні самонесучі діелектричні кабелі;
  • діелектричні FTTx кабелі;
  • броньовані кабелі;
  • розподільчі абонентські кабелі (в тому числі типу RISER);
  • оптичні патч-корди та пігтейли.

В рамках співробітництва між ДЕК та MCP Solutions запланована участь представників компанії в роботі конференції, проведення презентацій та участь у дискусіях. Також MCP Solutions приготував сюрприз для тих, хто планує брати участь у вечірніх розважальних заходах.

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/

 

Про MCP Solutions

Малинівський кабельний завод одне з новітніших і найсучасніших підприємств галузі. Завод заснований у 2017 році та розташований на території Малинівського технопарку. За недовгий час своєї роботи підприємство вже стало партнером найбільших компаній-продавців телекомунікаційного обладнання, виробляючи для них продукцію під їхніми брендами.

Восени 2018 року підприємство отримало міжнародний сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2015, виданий канадським органом PECB та вивело на ринок самостійний бренд – MCP Solutions.

Станом на початок 2019 року у виробництві знаходиться понад 20 конструкцій оптичних кабелів під брендом MCP Solutions, а також оптичні патч-корди, пігтейли та інші оптоволоконні вироби та компоненти.