Компанія «Технології Мереж» – технічний партнер конференції – запрошує операторів на «Дні електронних комунікацій»

Компанія «Технології Мереж» стала технічним партнером конференції «Дні електронних комунікацій 2018».

Більше 11 років «Технології Мереж» є надійним постачальником активного та пасивного обладнання для операторів телекомунікацій України. У портфоліо підприємства більше 50 брендів виробників телекомунікаційного обладнання, серед яких є і власні бренди  це Lankore, Hortex, Larex, Sofetec, 3К та Monolith.

«Висока якість продукції за умови розумних цін»  саме така головна концепція взаємовідносин цього постачальника обладнання з операторами.

Якщо Ви вважаєте, що достеменно обізнані у питаннях будівництва телеком-мереж, то комерційний директор «Технологій мереж» Микола Козак упевнений  на Технічній панелі ДЕК переконає учасників-професіоналів галузі, що час, власне, не стоїть на місці: на Вас чекатимуть останні тренди від кращих спікерів компанії.

Тому «Технології Мереж» запрошують усіх своїх партнерів та інших представників телеком-сфери на найбільшу зустріч гравців професійного ринку 2018 року в затишний комплекс «Джинтама Бриз» (село Глібівка Київської області), де плідна робота й приємне спілкування триватимуть з 31 травня по 3 червня.

 

Прес-служба ДЕК