Компанія DEPS стала генеральним спонсором конвергентної конференції «Дні електронних комунікацій України»

Компанія DEPS прийняла рішення підтримати «Дні електронних комунікацій України» і стала генеральним спонсором конференції.

DEPS заснована в 1991 році і на сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке бере участь у формуванні асортименту послуг національного телекомунікаційного ринку. Компанія не просто постачає передове обладнання, а просуває сучасні технології світового рівня.

В Україні важко знайти оператора чи провайдера телекомунікацій, який не співпрацює з DEPS. Комерційний директор компанії DEPS Олександр Куліш каже, що рішення компанії про підтримку ДЕК (скорочена назва «Дні електронних комунікацій України») продиктоване щирим бажанням компанії зробити традиційну зустріч гравців ринку якомога цікавішою, корисною, комфортною та яскравою.

Тому команда ДЕК запрошує всіх операторів, провайдерів телекомунікацій відвідати щорічну конференцію, яка у цьому році буде відбуватися з 31 травня по 3 червня 2018 року на Київщині у селі Глібівка у готельному комплексі «Джинтама-Бриз» на березі Київського моря.