Компанія ASTRO підтримує ДЕК 2018

Другий рік поспіль проведення ДЕК підтримує виробник технологічного обладнання для операторів зв’язку — компанія ASTRO з Німеччини.

Протягом 70 років ASTRO є постійним постачальником найсучаснішої продукції у сфері розробки, виробництва та реалізації комплексних програм для систем прийому й транслювання телевізійного сигнала через супутник, кабель і IPTV. Компанія є ідеальним партнером у подоланні різних складних задач, поставлених наразі представниками мультимедійних комунікацій.

«Ми вдячні запропонувати гостям ДЕК індивідуальні рішення найвищого технологічного рівня для найскладніших вимог, які ставить телекомунікаційникам майбутнє», — зазначає Германн Геер, Sales Director CIS ASTRO.

Якість

Якість, гнучкість і надійність — такі основні принципи філософії ASTRO. Всі компоненти головних станцій компанії ASTRO, відповідно до найвищих світових стандартів, розробляють та випускають безпосередньо у Німеччині. «З колективом висококваліфікованих співробітників, повним сервісом та активною участю у різних об’єднаннях ми цілком надійний і передбачуваний партнер», — розповідає про компанію та переваги співпраці з нею пан Геер.

Ключові технології

ASTRO — компетентний представник із постачання головних станцій та іншого устаткування для кабельних мереж. Водночас компанія підтримує інтеграторів і операторів розробкою оптимальних рішень для головних станцій, із використанням сучасних комп’ютерних технологій на базі власних лабораторії та проектного відділу.

 

Прес-служба ДЕК.