Компанія ADAMANT виступить партнером онлайн-трансляції конференції «Дні електронних комунікацій -2021» (ДЕК)

Динаміка сучасного світу та непроста епідеміологічна ситуація вимагають застосування дистанційних форматів спілкування зі своєю аудиторією. Не всі наші делегати зможуть в цьому році приєднатися до очного формату, особливо учасники з інших країн. Але це не означає, що ці люди залишаться осторонь таких важливих обговорень та цікавих доповідей експертів.

Український інтернет-провайдер компанія ADAMANT виступить партнером та забезпечить онлайн-трансляцію ділової частини конференції ДЕК-2021, щоб об’єднати всіх та дати можливість повноцінної участі для широкого кола бізнес та експертної спільноти.

Участь в онлайн-форматі ДЕК-2021 безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті за посиланням: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

 

Про ADAMANT

«ADAMANT» –  одна з перших Інтернет-компаній в Україні. Надає послуги доступу до мережі Інтернет для корпоративних клієнтів та домогосподарств, системної інтеграції, хостінгу, колокейшен, забезпечення інтернет-трансляцій та ін.

Офіційний сайт: https://adamant.ua/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/adamant.home.net

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua