IMC Telecommunication Group виступить WiFi партнером ДЕКу.

Вітчизняний телекомунікаційний оператор компанія «ІМК», що входить до складу IMC Telecommunication Group, забезпечить підтримку WiFі під час проведення міжнародної конференції «Дні електронних комунікацій-2021».

Надійний швидкий доступ до мережі Інтернет є необхідним компонентом для успіху заходу. Учасники заходу матимуть змогу залишатись на зв’язку, вчасно отримувати та реагувати на повідомлення електронної пошти, користуватись своїми корпоративними ресурсами та виконувати інші бізнес-задачі, тощо.

IMC Telecommunication Group постійний WiFi-партнер конференції ДЕК, що підтримує захід з моменту заснування. За допомогою бездротового рішення компанії всі учасники мають доступ до високошвидкісного Інтернету в конференц залах та на території основних локації.

 

Про IMC Telecommunication Group

IMC Telecommunication Group – український телекомунікаційний оператор, має 17 річний успішний досвід та надає цілу низку якісних сервісів для бізнесу: 

  • високошвидкісні канали зв’язку з використанням як дротових, так і бездротових технологій для передачі даних та доступу до мережі Інтернет;
  • розробка, планування та створення WiFi мереж;
  • підтримки Інтернет-об’єктів в RIPE і отримання статусу LIR;
  • підвищення ефективності та безперебійності роботи розгалужених корпоративних мереж за технологією NG-WAN;
  • виробництво власної лінійки обладнання ТМ RAPIRA для організації бездротових каналів зв’язку;
  • консалтингові послуги з аудиту телекомунікаційних мереж, вимірювання параметрів якості телекомунікаційних послуг у сертифікованій лабораторії;
  • навчання та підвищення кваліфікації персоналу за напрямками: телекомунікації, адміністрування комп’ютерних мереж, розробка ПЗ, управління проектами і т.д.;
  • мережі для Інтернету речей з використанням технології LoRaWan.

Офіційний сайт IMC Telecommunication Group: http://imc.ua

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/imc.org.ua

 

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій.

Офіційний сайт ДЕК-2021: http://dek.org.ua/uk/

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/dek.org.ua