«Дні електронних комунікацій» (ДЕК) оприлюднили фінальну програму конференції

Організатори заходу – провідні профільні асоціації: Інтернет асоціація України, Асоціація правовласників і постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій, – фіналізували програму конференції

http://dek.org.ua/uk/program/.

З 30 травня по 2 червня в комплексах «Джинтама Бриз», «Глєбовка», що в селі Глібівка Київської області пройде конференція «Дні електронних комунікацій» за участю телекомпровайдерів, представників медіа та державних структур-регуляторів галузі.

У порівнянні з попередньою версією, програма є більш насиченою і містить додаткові блоки та нових спікерів. Зокрема, додано секцію кібербезпеки, та доповідь Володимира Ілібмана, представника Cisco -американської транснаціональної компанії, що розробляє і продає мережеве обладнання для телекомунікаційних підприємств, який розповість про нові моделі надання ІТ-послуг для шкіл.

Про долю фіксованого зв’язку та бачення розвитку цього сегменту ринку розповість Юрій Владарчик, менеджер з розвитку мережевих технологій Huawei, провідного світового постачальника інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв.

Андрій Назарук, керівник відділу ТВ-рішень «COSMONOVA|NET» розповість про світові та українські реалії доставки сигналу по IP.

Доповнено також зміст «телевізійних» секцій для провайдерів. Так, блок обговорення проекту закону «Про аудіовізуальні медіа-сервіси» відбудеться за підтримки Центру демократії та верховенства права (CEDEM). Провідний юрист Центру Ігорь Розкладай, як один з головних ідеологів нового проекту розповість про заплановані зміни у підході в регулюванні поширення.

На ДЕКу також оприлюднять статус кодування супутникового сигналу телеканалів медіагруп. Виконавчий директор та керівник напрямку платного телебачення 1+1 media В обговоренні також візьмуть участь Юлія Трибушна, директор дивізіону Digital та PayTV StarLightMedia і Денис Васянович, генеральний директор ТОВ «Торсат».

Актуальні питання взаємодії правовласників і провайдерів чотири провідні українські телегрупи та представники двох міжнародних телехолдингів продовжать обговорювати 1 червня на організованому «Телекритикою» бізнес-сніданку в неформальному спілкуванні. На порядку денному: труднощі гібридної моделі Free TV і Pay TV, обговорення реалістичності запропонованих сценаріїв, як забезпечити зростання об’ємів ринку Pay TV, тощо.

Свою ділову частину ДЕК завершить проведенням практикуму з монетизації телевізійного сервісу від освітньої програми «Академія Росту» StarLightMedia. На прохання організаторів в цьому році «Академія Росту» запросила практиків- провайдерів провідних телеком-компаній, які поділяться своїм досвідом продажу послуг телевізійних сервісів.

Щоб взяти участь в конференції заповніть, будь ласка, форму за посиланням http://dek.org.ua/.

Генеральний медіапартнер – «1+1 медіа», генеральний інформаційний партнер – інтернет-видання «Телекритика». Генеральний спонсор – компанія DEPS.