Дні електронних комунікацій – 2020 проходитимуть у передмісті Києва з 28 по 31 травня

Інтернет асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту запрошує всіх професіоналів галузі телекому, експертів, вендорів, стейкхолдерів, регуляторів на конференцію «Дні електронних комунікацій України» (скорочено – #ДЕК), яка відбудеться 28-31 травня 2020 року в готельному комплексі «Джинтама-Бриз» на березі Київського моря.
Це вже четверта найуспішніша щорічна конференція, яка проводиться наприкінці травня у форматі заміського бізнес-уікенду для підприємців телеком- і медіа-сфери у конвергентному контексті, з метою напрацювання спільних стратегій, зустрічі з державними діячами, потенційними партнерами, стейкхолдерами, вендорами та інвесторами.
Перлиною конференції-2020, за задумом організаторів, є обговорення питання щодо готовності держави до «смартфону» та обмін досвідом ефективного пошуку провайдерами додаткового доходу за цифрових трансформацій.
Організатори ДЕК запрошують усіх зацікавлених осіб до участі, партнерства і співпраці з проведення заходу. Більше інформації про подію, контакти, початок реєстрації з 20 січня 2020 року – за посиланням http://dek.org.ua/uk/
Прес-служба ДЕК