ДЕК спільно з “Телеком-кружок” проведуть відеоконференцію: “Плата за ретрансляцію ОКУ: «зима близько».

Шановні колеги!
Навесні 2020 року, «зима» ОКУ наближається!
Для тих провайдерів, які надають послуги платного ТБ, «Телеком-кружок» і конференція «Дні електронних комунікацій» 1 травня о 19.00 проводить відеоконференцію з питань діяльності ОКУ і необхідності об’єднання зусиль, щоб легко пережити зміни “клімату”.

Вперше – спільний перегляд у “Телеком-кружок”!

Подробиці

Учасники конференції:
1. Олександр Федієнко, народний депутат України
2. В’ячеслав Мієнко (Viacheslav Miienko), представник ТОВ «Віжн ТБ»
3. Natalya Klitna, АППК
4. Андрій Соломаха, член Правління ІнАУ
5. Станіслав Ясиневич, член РГ провайдерів при Нацраді, кандидат наук
6. Дмитро Гузій, експерт з інтелектуальної власності
7. Татьяна Попова, Телекомпалата України
8. Олександр Рошкован, ТОВ «Радіосервіс», Конотоп
9. Олександр Арутюнян, ТОВ «Павутина.net», Київ
Модератор – Олександр Глущенко, медіа експерт

З 10 квітня цього року відповідно до законодавства ретранслятори телеканалів зобов’язані, окрім плати телеканалам, виплачувати роялті ОКУ за використання об’єктів авторського права і суміжних прав. Додаткова плата вводиться під час економічної кризи, коли окремі провайдери відчувають масові неплатежі абонентів за послуги платного ТБ.

Водночас Уряд готує і реалізовує програми для підтримки малого та середнього бізнесу, у тому числі скасовуючи певні фінансові зобов’язання. А у Плані виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони, відповідно до Постанови КМУ від 25 жовтня 2017 року №1106 зі змінами, внесеними Постановою КМУ №1109 від 18.12.2018 «договірний порядок надання дозволу на кабельну ретрансляцію» може запроваджуватися до 31 грудня 2023 року.

Про актуальні питання укладання договорів на отримання дозволу на кабельну ретрансляцію провайдерів з ОКУ, дії Уряду і Парламенту на захист інтересів малого та середнього бізнесу під час режиму надзвичайної ситуації, прогнози, перспективи, поради провайдерам щодо виходу з економічної кризи Ви дізнаєтеся у п’ятницю, 1 травняня о 19.00 за посиланням.