Чи піде Україна шляхом Німеччини у розвитку кабельного телебачення, IPTV і OTT?

Розбиратися в цьому питанні на міжнародній конференції «Дні електронних комунікацій» (скорочено ДЕК) будемо під час доповіді Germann Geer, директору з продажу Astro Strobel GmbH.

Буде наведено аналіз розвитку ринку IPTV і OTT Німеччини з 2012 року і прогнози до 2021 року. У доповіді також піде мова про статистику збільшення швидкостей інтернету і порівняльні співвідношення провайдерів, порівняння класичних і стрімінгових сервісів, зростання UHD приймачів і сервісів з ультра HD, статистику піратства в Німеччині і суми збитків, а також про багато інших аспектів.

І головне, поговоримо про можливості використання напрацювань колег з Німеччини в українських реаліях.


Реєструйтес
ь на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

Про ДЕК

Дні електронних комунікацій – це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

 

Офіційний сайт ДЕК-2019: http://dek.org.ua/uk/